
Edin Zećirović: Problemi sa deponijama pokazatelj da je institucionalni život razoren
“Problemi sa odlaganjem otpada u sandžačkim gradovima daleko su hroničniji i dugoročno opasniji nego što se u ovom trenutku uopšte mogu sagledati. Po mom mišljenju, blokada ovih nesanitarnih i antihumanih smetlišta, kao vid očajničkog gesta malog broja vanredno hrabrih i ustrajnih ljudi, još je jedan pokazatelj da je institucionalni život ovih gradova i njihovih građana potpuno razoren, uništen i satrt“, rekao je u intervjuu za portal Free media predsjednik Građanskog pokreta Sandžaka (GPS) Edin Zećirović.






























